Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

2000 ₺ Hoşgeldin Bonusu

Site Puanı

 

Betperform Güncel Giriş Adresi

Betperform güncel giriş adresi ile istediğiniz oyunda hemen online olmanız mümkün. Firma, bir süre önce alan adını değiştirmek zorunda kaldı. Bunun temel nedeni ise BTK aracılığı ile konulmuş olan erişim yasakları. İşletme, bundan dolayı yeni bir adres üzerinden yoluna devam ediyor. Betperform adresini bildiğiniz vakit, para kazanabilir ve güzel zaman geçirebilirsiniz.

Betperform Açılmıyor

Alan adı değişiklikleri, ülkemizde faaliyet gösteren tüm yabancı işletmelerin karşı karşıya kaldığı bir durumdur. Aslında ortada bir zorunluluk söz konusudur. Bir süredir betperform adresi açılmıyor şikayeti, yasaktan dolayıdır. Çünkü işletmenin resmi alan adına bir yasak getirilmiştir. Bunu engelleme olarak da tanımlayabiliriz. Yasalar gereği böyle bir hamle yapılmıştır. Bu durum en çok da üyeleri mağdur etmektedir. Giriş işlemlerinin sorunsuz ve aksamadan devam etmesini isteyen betperform, yeni bir alan adı almıştır.

Betperform Neden Adres Değiştirdi?

Giriş adresi değişikliğinin altında yatan temel neden yasalardır. Bu kanunlara göre işletmelerin mutlaka yasal bir şekilde faaliyet göstermesi gerekmektedir. Devletten bir izin alınmalıdır. Buna ek olarak vergi verme kuralına başarılı bir biçimde uyum gösterilmelidir. Son olarak ise bir irtibat bürosu kurulmalıdır. Tüm bunlar açık olarak belirtilmiştir. Bunlara uygun bir biçimde hareket etmeyen şirketlere ise ceza uygulanır. Bunun türü ise erişim yasağıdır. İşte bundan dolayı site kapatılmıştır.

Yeni alan adının alınması ise müşterilerin erişim sağlaması için gereklidir. Hem bahis oynamak hem de sitede online olmak için üzerinde yasak olmayan bir adres gereklidir. Betperform bu konuda çok hızlı davranmıştır. Alan adresini satın alarak, piyasaya sunmuştur. Güncel adresi öğrenen kişiler, kısa süre içinde hesaplarına ulaşabilirler. Bunu başarabilmek için alan adını bilmek çok önemlidir.

Betperform Giriş Adresi Nasıl Öğrenilir?

Yenilenmiş olan adresi öğrenmek ise şu yöntemler ile çok zor değildir;

  • Siteye üyeliği olan kişilere, firma hemen bir bilgilendirme postası yollamaktadır. Bunu kısa mesaj yolu ile de gerçekleştirmektedir. Bu hizmetten faydalanan kişiler hemen online olabilirler.
  • Ayrıca ofisin, bazı sosyal medya hesaplarına sahip olduğunu görmekteyiz. Bu hesaplar ile rahatlıkla online olunabilir. Çünkü alan adının değiştiği buralardan bildirilir. Bir paylaşım yapılır.
  • Son olarak Google kullanımının da çok yaygın olduğunu ifade etmek gerekiyor. Cep telefonları için de tercih edilen mobil adresi bu şekilde edinmek mümkündür.
Betperform Yeni Giriş Nasıl Yapılır?

Betperform hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler, yeni girişi çok sorunsuz olarak tamamlayabilirler. Adres satırı adı ile bilinen bölüme, son alan adı yazılmalıdır. Enter tuşu ile beraber giriş de tamamlanmış olacaktır. Aynı yöntemi mobil giriş adresi sayesinde de yapmak mümkündür. Çünkü firmanın resmi sayfası, mobil uyumludur. Her çeşit cep telefonu ile kolaylıkla siteye erişim sağlayabilirsiniz. Tablet ya da benzeri cihazların tümü kullanılabilir. Bu konuda bir problem söz konusu değildir.

Benzer Firmalar