Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

500 ₺ Hoşgeldin Bonusu

Site Puanı

 

Bettesin Güncel Giriş Adresi

Bettesin güncel giriş adresi sayesinde Türkçe web sayfasına erişim birkaç saniye sürmektedir. Bir süreden beri devam eden yasaktan ötürü, alan adı güncellenmiştir. Adres akılda kalıcıdır. Bettesin resmi sayfasına bu adres üzerinden giriş çok zor değildir. Bu şekilde online oyunlardan faydalanabilirsiniz.

Bettesin Açılmıyor

Bettesin resmi sitesi açılmıyor diyen kişilerin ilk olarak alan adını kontrol etmesi gerekmektedir. İnternet bağlantısının da olup olmadığı çok önemlidir. Buna rağmen halen giriş hatası söz konusu ise adres iptal edilmiştir. Sitenin alan adına bir yasak getirilmiştir. Peki, bunun nedenleri nedir diye sorulacak olursa, şu şekilde özetleyebiliriz;

  • Bahis kanunları gereğince, Spor Toto üzerinden bir lisans almayan işletmenin faaliyet göstermesi yasaktır. Bu durum açık bir şekilde düzenlenmiştir. Firmaların vergi vermesi de gerekmektedir.
  • Bettesin ve diğer şirketler, bir lisans alamamıştır. Bundan dolayı hepsi illegal olarak kabul edilir.
  • Firmanın resmi alan adına bir yasak getirilmiştir. Sitenin açılmama nedeni budur.

Bettesin, bunu aşmak adına adres değişikliğine gitmek zorunda kalmıştır.

Bettesin Neden Adres Değiştirdi?

Firmanın giriş adresi konusunda radikal bir karar aldığını görmekteyiz. Artık eski alan adı kullanılmamaktadır. Bunun sebebi ise getirişmiş olan erişim yasağıdır. Bunu sorunsuz bir şekilde aşabilmek adına işletme yeni bir adresi edinmiştir. Farklı olan bu alan adı sayesinde, artın sayfaya hemen ulaşılabilir.

Adres değişikliği gibi bir durum yaşanmasına rağmen, ofisin web sitesi içinde bir değişikliğe gitmediğini görmekteyiz. Yani farklılık sadece adres ile sınırlı tutulmuştur. Oyun menülerinin yeri, promosyonların bulunduğu alan, hesaplar aynıdır. Bu durum, yabancılık çekilmesinin önüne geçmektedir. Bettesin resmi sayfasına giriş konusunda alan adı bilinmelidir.

Bettesin Yeni Adres Nasıl Öğrenilir?

En merak edilen hususların başında güncel adresi öğrenmek gelmektedir. Daha önce firmanın resmi sitesine giriş yapan ve üye olan kişilere, hemen bir kısa mesaj gönderilmektedir. Bunun içeriğinde yeni adres yazmaktadır. Ayrıca Google ile de sonuç alınabilir. Buna ek olarak sosyal medya platformları size bu konuda yol gösterici olacaktır. Böylelikle sitede online olmak çok zor değildir.

Bettesin Mobil Giriş Nasıl Yapılır?

Bettesin, online bet şirketi olarak sürekli kendisini güncellemektedir. Alan adı değişikliği olduğu zaman artık cep telefonunu da giriş için kullanabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan şey ise mobil giriş adresi olarak bilinmektedir. Hızlı bir şekilde erişim sağlamak için şu adımlar atılmalıdır;

  • Son adres bilinmelidir.
  • Web tarayıcısının ilgili yerine yazılmalıdır.
  • Online olmak için enter tuşuna basmak gerekmektedir.
  • Böylelikle sayfaya erişim sağlamak çok basit olacaktır.

Mobil adresi kullanımı zor değildir. Uyum hususunda bir sıkıntısı yoktur. Hem IOS işletim sistemi ile çalışan cep telefonları ve tabletlerde hem de diğer alt yapılarda sorunsuz bir biçimde tercih edilebilir. Bunun yanı sıra sayfanın hızlı ve sade olduğunu söylemek gerekmektedir.

Benzer Firmalar