Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

500 ₺ Hoşgeldin Bonusu

Site Puanı

 

Betzum Güncel Giriş Adresi

Betzum güncel giriş adresi aracılığı ile resmi sayfadaki tüm oyunları görüntüleyebilirsiniz. Ülkemizde erişim yasakları her yabancı bet ofisi kapsamaktadır. Buna betzum firması da dahildir. Bundan dolayı yeni alan adı satın alınmıştır. Çok kolay bir şekilde adres öğrenilebilir.

Betzum Açılmıyor

Betzum sayfası açılmıyor durumu çok sık karşılaşılan hatalardan birisidir. Buna giriş sorunu ismi de verilmektedir. İnternet bağlantısı ile bir alakası yoktur. Adresin doğru yazılmasına rağmen online olmak mümkün değildir. Çünkü işletme, eski alan adını artık terk etmek zorunda kalmıştır. Bir BTK yasağı söz konusudur. Devlet kurumu olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, yasal olmadığı gerekçesi ile şirketin sayfasına bir engelleme koymuştur.

Betzum, yasağı kaldıracak bir güce sahip olmasa da, yeni bir adres satın alarak sorunu çözmeyi bilmiştir. Buna güncel alan adı ismi verilmektedir. Eskisinden farklıdır. Tek amaç, bu şekilde üyelerin sayfaya yeniden erişmesini sağlamaktır.

Betzum Neden Adres Değiştirdi?

Giriş adresi değişikliği, online olmanın önünü açabilmek için alınmış bir karardır. Eski adres iptal olduğu için üyelerin siteye olan erişimleri durmuştur. Çünkü adresin kullanımı artık söz konusu değildir. Firma, üyelerine kolaylık olsun diye eskisine benzer bir isim ile yola devam etmektedir. Adres içinde yine şirketin ismi vardır. Ancak yanında bulunan rakamlarda bir değişiklik söz konusudur.

Betzum alan adı değişikliğini sadece link ile sınırlı tutmuştur. Bunun dışında web sayfasının içeriğinde herhangi bir farklılık yoktur. Her menünün yeri korunmuştur. Güncel adresi mutlaka en kısa süre içinde öğrenmek gerekmektedir. Çok farklı yollar ile bunu yapabilirsiniz.

Betzum Yeni Adres Nasıl Öğrenilir?

Yeni alan adını öğrenmenin yolları şu şekildedir;

  • Mobil adresi ile normal giriş alan adı aynıdır. Bunu öğrenmek adına şirketin farklı sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Burada gerekli olan güncel adresin yayını söz konusudur.
  • Şirketten daha önce üyelik almış olan kişiler için işlem daha kolaydır. Çünkü engelleme sonrasında link değiştiği zaman, firma hemen size bir kısa mesaj yollar. Bu sayede siteye hemen erişim sağlanabilir.
  • Google arama motoru ise adresin öğrenilmesi amacı ile kullanılabilir. Şirketin ismini yazarak hemen bir arama gerçekleştirebilirsiniz.
  • Türkiye’de faaliyet gösteren yabancı işletmeler ile alakalı çok sayıda analiz sayfasının olduğunu görmekteyiz. Bu sayfaların en dikkat çekici yanı ise alan adı değişikliklerine dair hemen bilgilendirme yapmalarıdır. Bu şekilde betzum son güncel giriş adresine erişim sağlayabilirsiniz.
Betzum Giriş Nasıl Yapılır?

Mobil giriş adresi üzerinden sitede online olmak çok zor değildir. İstediğiniz internet tarayıcısını bunun için kullanabilirsiniz. Alan adresi bölümüne en son güncellenen link yazılmalıdır. Birkaç saniye içinde online olacaksınız. Bunun sonrasında ise üye girişi gerçekleştirilebilir. Kullanıcı adı ve şifre yazılmalıdır. Eğer bir hesap söz konusu değilse hemen kayıt olarak sisteme dahil olabilirsiniz.

Benzer Firmalar