Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

500 ₺ Hoşgeldin Bonusu

Site Puanı

 

Bivole Güncel Giriş Adresi

Bivole güncel giriş adresi, belli bir süredir kapalı olan eski adresin yerine aktif hale getirilmiştir. Bunun nedeni ise erişim yasağıdır. Türkiye’de sıradan bir durum olan alan adresi engellemesi, bivole firmasının da muzdarip olduğu bir konudur. Fakat şirket buna karşılık gerekli olan tüm önlemleri almıştır. Yeni bir adres kullanıma sunulmaktadır. Bu şekilde online olunabilir.

Bivole Neden Açılmıyor?

En çok karşı karşıya kalınan sorunların başında erişim yasakları gelmektedir. Hatta tüm yabancı şirketler bundan nasibini almıştır. Resmi web sayfası açılmıyor durumu, bundan dolayı yaşanır. Ülkemizde uygulamada olan bahis yasalarını bilmek gerekmektedir.

Şirketler, ilk olarak Spor Toto üzerinden bir lisans başvurusu yapmak zorundadırlar. Bunun hemen ardından vergi verme gibi bir kurala tabi olurlar. Bu kurallar, yabancı kökenli olan tüm ofisler için geçerlidir. Eğer ortada uyum sorunu söz konusu ise devreye BTK girmektedir. Firmanın resmi adresinin açılmama nedeni, getirilen yasaktır. Üyeler giriş hatası almaktadırlar. Bivole, bunun çözüm yolunu başarılı bir şekilde bulmuştur.

Bivole Neden Adres Değiştirdi?

Şirket, bir süreden beri devam eden giriş adresi sorununu ortadan kaldırmak için hemen alan adını değiştirmiştir. Bunu isteyerek yapmamıştır. Tam anlamı ile bir mecburiyet söz konusudur. Yasak dolayısı ile artık üyelerin bile girişi mümkün değildir. Çözüm için ise hemen farklı bir adres üzerinden hareket edilmeye başlanmıştır. Bu alan adı sayesinde yeniden online olmak çok kolay bir işlemdir.

Bivole Son Giriş Adresi Nasıl Öğrenilir?

Ofisin alan adresi değiştiği için siteye giriş yapmak isteyenlerin güncel adresi bilmeleri gerekmektedir. Bunu öğrenmek için farklı yöntemleri kullanabilirsiniz. Bunların başında ise bivole sosyal medya hesapları gelmektedir. Değişik platformlar şeklinde karşımıza çıkan bu hesaplar, adres değişikliği gibi çok önemli bir konuda hemen bilgilendirme yapmaktadır. Bunun yanı sıra Google ile arama motoru üzerinden de hemen alan adına dair gereken bilgileri edinebilirsiniz. Bir başka yöntem ise yabancı işletmelere dair her çeşit veriye yer veren analiz sayfalarıdır.

Bivole Mobil Giriş Adresi

Bivole şirketinin mobil uyumluluğu söz konusudur. Yani cep telefonu ile hemen giriş yapılabilir. Elbette bunun belli kriterleri vardır. Her şeyden önce mutlaka ofisin mobil adresi bilinmelidir. Ayrıca alan adını doğru yere yazmak da çok önemlidir. Süreç ise şöyledir; adresi bildiğiniz vakit, sorunsuz bir şekilde online olmak zaman almaz. Adres satırı kısmına, tarayıcı ne olursa olsun bunu yazmalısınız. Cep telefonunun alt yapısına uygun bir yazılım mevcuttur. Android sistemini kullanan cihazlar ile giriş yapmak çok zaman almaz. Bunun yanı sıra IOS geçerliliği de vardır. Bu açıdan bakıldığı zaman işletmenin işlevsel bir sayfasının olduğunu görmekteyiz. Mobil giriş adresi, sürekli olarak kontrol edilmelidir. Olası bir giriş hatası söz konusu olursa DNS üzerinden bazı değişiklikleri yapabilirsiniz.

Benzer Firmalar