Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

500 ₺ Hoşgeldin Bonusu

Site Puanı

 

Betritz Güncel Giriş Adresi

Betritz güncel giriş adresi üzerinden istediğiniz farklı oyunlara erişim mümkün. Türkçe web sayfasının alan adı değişikliği ise bir nevi mecburiyetten kaynaklanmış durumda. Yasağı aşmak isteyen işletme betritz adresini güncelledi. Çok değişik platformlar aracılığı ile bunu hemen öğrenebilirsiniz.

Betritz Neden Açılmıyor

Online bahis sitesine giriş yapmak için cep telefonu ya da bilgisayar kullanılabilir. Fakat adresin yazılmasından sonra sayfa açılmıyor uyarısı karşımıza çıkmaktadır. Şirketin resmi alan adına ulaşılamaz. Çünkü bu adresin artık bir hükmü kalmamıştır. Siteye bir engelleme koyulmuştur. Bunu yapan ise BTK adındaki Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumudur.

Yasalara göre yabancı kökenli firmaların tümü, ülkemizde illegal olarak tanımlanmaktadır. Yani kaçak şirketlerdir. Bunlara birtakım cezaların uygulanması gerekmektedir. Türkiye’de cezalar, erişim yasağı şeklindedir. Yani ofisin resmi alan adına bir engelleme koyulmuştur. Bu durum müşterileri mağdur ettiği için betritz hemen yeni bir adres almıştır.

Betritz Neden Adres Değiştirdi?

Giriş adresi farklılaşması, nedensiz yere ortaya çıkmamıştır. Burada bir zorunluluk söz konusudur. Çünkü eski alan adı artık kullanıma tamamen kapanmıştır. Bu yüzden üyeleri erişimi de durmuştur. Fakat firma, bu sorunu çözmek için gerekli olan adımları atmıştır. Bunun yolu ise yeni adresten geçmektedir. Tamamen benzersiz bir şekilde alınan alan adı sayesinde, tekrar siteye ulaşılabilir.

Bu noktada birçok kişi, web sayfasının içeriğinin değiştiğini düşünmektedir. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Sadece adres farklılığı göze çarpmaktadır. Betritz ofisi, eski menülerine ve sistemine sahiptir.

Betritz Üye Girişi

Güncel adresi hemen öğrenmek ve sitede online olmak çok zor bir işlem değildir. Kullanıcı adı ve giriş yazan yerleri doldurmak için farklı yöntemler ile alan adının bilinmesi gerekmektedir. Bunun için sosyal medya hesapları, analiz siteleri, Google arama motoru kullanılabilir. Hemen ardından online olarak firmanın sunduğu hizmetlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Betritz Mobil Giriş Adresi

Bilgisayar yerine mobil cihazlar ile giriş yapmak çok sık tercih edilen yöntemlerden birisi olmuştur. Betritz işletmesi, bu konuda başarılı bir çalışma yapmıştır. Online olmanız için özel bir yazılımı devreye sokmuştur. Ancak bunu gerçekleştirmeden önce güncel alan adını bilmek şarttır. Mobil adresi, ancak bu şekilde kullanabilirsiniz. Atılması gereken adımlar ise şöyledir;

  • Cihazın adres satırı kısmına alan adını yazın. Bunun güncel ve son adres olmasına mutlaka dikkat edin.
  • Kullandığınız cep telefonunun alt yapısına tam uyumlu bir site söz konusudur.
  • Giriş sırasında bir sorun çıkmaz.
  • Enter tuşuna basmak yeterlidir.
  • Hemen ardından, bir hesabınız varsa kullanıcı adı ve şifre ile bunu aktif hale getirebilirsiniz.

Mobil giriş adresi, tıpkı normal adres gibi her zaman sabit kalmayabilmektedir. Bir erişim yasağı olduğu zaman bu adres değişmektedir. Bunun bilincinde olmak ve ofisi sosyal medya üzerinden takip etmek size avantaj sağlayacaktır.

Benzer Firmalar