Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

250 € Hoşgeldin Bonusu

Site Puanı

 

Betworld Güncel Giriş Adresi

Betworld güncel giriş adresi, erişim yasağından dolayı firma tarafından duyurulmuştur. Bir süreden beri sitede online olamayan kişiler, bu alan adı ile sorundan kurtulmuştur. Betworld yeni adresi akılda kalıcıdır. İnternet tarayıcısına yazdıktan sonra hemen giriş yapılabilir.

Betworld Açılmıyor

Betworld neden açılmıyor sorusu çok sık gündeme gelmektedir. Aslında üyeler, giriş için her türlü yolu denerler. Alan adında da bir sıkıntı yoktur. Ancak artık adres değişmiştir. Çünkü bahis yasaları gereğince bir yasak durumu başlamıştır. İşletmelere getirilmiş olan bu engellemeden dolayı hesaba ve ana sayfaya erişim sağlamak imkansız bir hal alır. Yabancı olan bet şirketlerinin hepsine bu tip bir cezai yaptırım uygulanmaktadır. Fakat her zaman bu durum devam etmez. Çünkü geçicidir. Yeni bir giriş adresi vardır.

Betworld Neden Adres Değiştirdi?

Her yabancı şirketin başvurmuş olduğu alan adı değişikliği, betworld sitesinde de mevcuttur. Bunun nedeni merak edilir. Betworld, şunlardan dolayı adresini değiştirmek zorunda kalmıştır;

  • Firma yabancıdır ve Türkiye’den bir lisans almamıştır.
  • Bunun yanı sıra işletme, vergi verme ve diğer kriterlere uyum sağlamamaktadır.
  • Tüm bunlardan dolayı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu devreye girmiştir. Bunun akabinde de şirkete erişim yasağı koyulmuştur.
  • Firma, bu yüzden hemen farklı bir alan adını alarak aktif hale getirmeyi bilmiştir.
  • Bu adres sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
  • Güncel adresi bilen üyeler, eskiden olduğu gibi hemen sitede online olabilirler.

Betworld Yeni Adresi Nasıl Öğrenilir?

Yeni betworld adresini edinmek için şu yöntemleri kullanabilirsiniz;

  • En fazla kullanılan metotların başında arama motorunu tercih etmek gelmektedir. En popüler olanı ise Google ismi ile bilinmektedir. Bu şekilde yapılan arama sonrasında güncel alan adına erişim sağlamak çok zor değildir.
  • Diğer bir yol ise analiz yapan web sayfalarını ziyaret etmektir. Çünkü bu sayfalarda yabancı işletmelere dair her türlü bilgi bulunur. Alan adı değişikliği de haberdar edilir.
  • Mobil giriş adresi öğrenmek amacı ile sosyal medya üzerinden firmayı takip etmek de işe yaramaktadır.
Betworld Mobil Girişi Nasıl Yapılır?

Betworld firmasına giriş yapmak için online adresin bilinmesi gerekmektedir. Bu durum mobil adresi için de aynıdır. Yani cep telefonu üzerinden online olmak isteyen kişiler, alan adını bildikleri vakit hemen siteye erişim sağlayabilirler. Cep telefonunun alt yapısının bir önemi yoktur. Çünkü web sayfası hepsine uyum göstermektedir. IOS adı ile bilinen ve Apple ürünlerinde kullanılan işletim sistemi, ofisin resmi web sayfasında sorunsuz bir biçimde çalışmaktadır. Android de buna dahil edilmiştir.

Mobil adresi ile giriş sonrasında hemen kullanıcı adı ve şifreyi yazmak gerekmektedir. Bu şekilde hesabınızda online olabilirsiniz. Bunun yanı sıra görünümün daha farklı ve daha sade olduğunu belirtmek gerekiyor. Tüm bunlar, üyeler için büyük avantajdır.

Benzer Firmalar