Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

400 ₺ Hoşgeldin Bonusu

Site Puanı

 

Betvole Güncel Giriş Adresi

Betvole güncel giriş adresi sitede online olmak isteyen kişilere yardımcı olmaktadır. Ofisin alan adı değiştiği için bu tip bir yola başvurulmuştur. Yani adres güncellenmiştir. Yeni alan adı sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Böylelikle daha önce olduğu gibi betvole oyunlarına erişim mümkündür.

Betvole Neden Kapalı?

Betvole açılmıyor diyen üyeler bunun nedenini merak etmektedir. Bir süreden beri siteye giriş konusunda bir sıkıntı söz konusudur. Online web adresine erişim sağlamak durmuştur. Bunun sebebi ise çok açıktır. Çünkü bir yasaklama durumu söz konusudur. Her bet firmasının başına gelen bu durum, betvole alan adında da yaşanmıştır.

Firmanın böyle bir muameleye maruz kalmasının sebepleri ise şöyledir;

  • Bu yasak sadece şirkete özgü değildir.
  • Spor Toto üzerinden yasal bir izin almamış olan bütün şirketlerde görülmektedir.
  • Çünkü ofislerin lisansı, Türkiye kökenli olmak zorundadır.
  • Vergi vermeleri ve ofis açmaları gibi kurallar vardır.

İddaa ve Spor Toto, yabancı şirketlerin tümünü illegal olarak kabul etmektedir. Bundan dolayı erişim yasağı söz konusudur. Betvole, adres güncellemesine giderek bu duruma bir son vermiştir.

Betvole Neden Adresini Değiştirdi?

Giriş adresi, şirket tarafından değiştirilmiştir. Eski alan adının bir süre önce kapatılması nedeni ile böyle bir karar alınmıştır. Aslında bu çok sıradan bir durumdur. Çünkü yabancı işletmelerin resmi alan adlarına her zaman erişim yasağı koyulmaktadır. Ofis, bunun çözüm yolunu çok başarılı bir şekilde bulmuştur. Engellemenin başlamasından hemen sonra yeni adres piyasaya sürülür. Çok kısa süre içinde bu alan adı faaliyete geçmektedir. Web sayfası aynıdır. Hesabınız varsa bu bilgiler korunmuştur.

Betvole Giriş Nasıl Yapılır?

Betvole sitesinde online olmak çok zor bir işlem değildir. Bunun için mutlaka ofisin güncel adresi bilinmelidir. Şirketi sosyal medya üzerinden takip eden kişiler, son güncel adresi hemen öğrenebilirler. Bunun yanı sıra ofisin iletişime çok büyük bir önem verdiğini görmekteyiz. Müşterilerini, adres değişikliği durumunda hemen haberdar etmektedir. Bunu kısa mesaj ya da eposta yolu ile yapmaktadır. Böylelikle sıkıntısız bir şekilde ve eskiden olduğu gibi bahis yapmaya devam edebilirsiniz.

Betvole Mobil Girişi Nasıl Olur?

En çok merak edilen hususların başında firmanın mobil adresi ile nasıl giriş yapılacağı gelmektedir. Bu işlemler çok kolay bir biçimde yapılabilmektedir. Dikkat edilmesi gereken hususlar ise şöyledir;

  • Mobil giriş adresi güncel olmalıdır.
  • Cep telefonunun adres satırı kullanılmalıdır.
  • Dileyen üyeler tablet üzerinden de bunu yapabilirler.
  • Yeni alan adı doğru bir biçimde, aralarda boşluk olmadan girilmelidir.
  • Rakamlara dikkat edilmelidir. Çünkü eskisi ile aradaki fark sayılardır.

Betvole sitesine bu şekilde giriş işlemleri tamamlanabilir. Üyeliğiniz mevcutsa hemen kullanıcı adı ve şifre ile hesabınıza ulaşabilirsiniz. Dikkat çeken husus ise alan adının değiştirilmesine rağmen, web sayfasının içeriğinde bir farklılığın olmamasıdır.

Benzer Firmalar