Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

500 ₺ Hoşgeldin Bonusu

Site Puanı

 

Bets10 Güncel Giriş Adresi

Bets10 güncel giriş adresi sayesinde İsveç kökenli işletmenin sunduğu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Firmanın alan adında değişim göze çarpıyor. Müşterilerine kesintisiz bir hizmet vermek isteyen ofis, adresini değiştirdi. Bets10 yeni alan adını farklı yöntemler edinmek zaman almıyor.

Bets10 Açılmıyor

Dünyanın en önemli bet şirketlerinden birisi olarak kabul edilen firmanın resmi sayfasına giriş zor değildir. Fakat alan adının doğru olmasına rağmen site açılmıyor gibi bir durum ortaya çıkabilmektedir. Bunun temel nedeni ise erişim yasağıdır. Her yabancı şirkete uygulanan bu ceza, firmaya giriş yapmayı zorlaştırmaktadır. Neden böyle bir engellemenin olduğu ise yasalar ile alakalıdır;

  • Yabancı işletmelerin Türkiye’de faaliyet gösterebilmesi için mutlaka bir lisans almaları gerekmektedir.
  • Bu lisansı ancak Spor Toto vermektedir.
  • İddaa oyun sistemine dahil olacak ofisler, zaman zaman vergi ödemek zorundadırlar.

Bunlar genel kurallar olarak belirtilmiştir. Adı geçen kriterlere bets10 ve diğer şirketler uyum sağlamamıştır. Bu yüzden bir erişim yasağı getirilmiştir. Bunun üzerine ofis, yasağı aşmak adına adres değiştirmiştir.

Bets10 Neden Adres Değiştirdi?

Mobil giriş adresi artık değişmiştir. Bu durum bilgisayar ile online olmak isteyen kişileri de ilgilendirmektedir. Çünkü aynı alan adı ile giriş söz konusudur. Bunun nedeni çok basittir. Getirilmiş olan engelleme, bahis hizmetlerini sekteye uğratmaktadır. Bu yüzden ofis, adresini güncellemek zorunda kalmıştır. Böylelikle sorun da ortadan kalkmıştır. Ancak alan adının bilinmesi çok önemli bir husustur. Ancak bu şekilde bets10 giriş mümkün olacaktır.

Bets10 Mobil Giriş Adresi

Sitenin mobil adresi ile hemen online olabilirsiniz. Şirketin resmi alan adını öğrenen üyeler, hem cep telefonları hem de tabletleri ile hemen siteye erişim sağlayabilirler. Her cihazda olan adres satırı kısmına hemen adresi girin ve hesabınıza ulaşın. Şirketin aynı zamanda özel olarak tasarlamış olduğu mobil programı da söz konusudur. İlgili yazılımı indirdiğiniz vakit, giriş işlemleri çok daha hızlı ve kolay olacaktır. Bu şekilde giriş hatası gibi durumlar ortaya çıkmaz.

Bets10 Son Giriş Adresi

Güncel adresi edinen kişiler, birkaç saniye içinde sitede online olabilme hakkına sahiptirler. Bets10 firması, alan adını değiştirmesine rağmen web sitesinde herhangi bir farklılığa imza atmamıştır. Yalnızca adreste bir güncelleme söz konusudur. Onun dışında firmanın tüm hizmetleri aynen devam etmektedir.

Giriş adresi ile online olmak için yeni alan adının nasıl öğrenildiği konusunda bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Bunun yapabilmek için sosyal medya üzerinden firmayı takip edebilirsiniz. Çünkü bir adres değişikliği durumu söz konusu olduğunda, hemen ilgili konu ile alakalı olarak bir paylaşım mevcuttur. Bu şekilde alan adını öğrenilebilir.

Buna ek olarak Google arama motorunun kullanılması gibi bir yöntem de vardır. Çok hızlı olarak bilgi alabilirsiniz. Bets10 işletmesinin üyelerine ise kısa sürede bir bilgilendirme mesajı, bizzat firma tarafından yollanmaktadır.

Benzer Firmalar