Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

500 ₺ Hoşgeldin Bonusu

Site Puanı

 

Betlima Güncel Giriş Adresi

Betlima güncel giriş adresi bilindiği zaman birçok değişik menü üzerinden para kazanabilirsiniz. Türkçe web sayfasında hem spor oyunları hem de birbirinden ilginç casino alternatifleri bulunmaktadır. Giriş işlemlerinin sorunsuz olabilmesi için alan adının öğrenilmesi gerekmektedir. Betlima, yeni adresini internetteki bazı sayfalar üzerinden yayınlamaktadır.

Betlima Açılmıyor

Şirkete üye olan kişiler, her zamanki alan adını kullandıkları zaman betlima açılmıyor gibi bir durum ile karşı karşıya kalabilirler. Bu uyarı son derece normaldir. Çünkü firmanın adresi değiştirilmek zorunda kalınmıştır. BTK tarafından uygulanan birtakım yasaklar söz konusudur. Giriş hatası alınmasının temel nedeni budur. Ancak bu durumun bir çözüm yolu mevcuttur. Çünkü yeni alan adını bildiğiniz vakit, sorunsuz bir şekilde ve zaman kaybı olmadan online olabilirsiniz.

Betlima Neden Adres Değiştirdi?

İşletme giriş adresi değişikliğinin nedenleri şöyledir;

  • Türkiye’deki yasalara göre yabancı şirketlerin bazı kurallara uyması gerekmektedir. Vergi vermek, lisans almak ve irtibat bürosu kurmak gibi kriterler vardır.
  • Betlima bunlara uyum sağlamadığı için yasaklar ile karşılaşmıştır.
  • İşletmenin her daim kullanılan alan adına bir engelleme getirilmiştir.
  • Bu engellemeden dolayı müşteriler mağdur olmuştur.
  • Şirket ise almış olduğu yeni alan adı üzerinden buna bir son vermiştir.

Betlima Hızlı Giriş

Güncel adresi bildiğiniz zaman siteye giriş yapabilirsiniz. Bunun için takip etmeniz gereken yol şöyledir; gerek bilgisayar gerekse cep telefonu ile online olmak çok zor değildir. İlk olarak alan adını öğrenin. Bunun için ofisin sosyal medya hesaplarını tercih edebilirsiniz. Çünkü bu sayfalarda son adres her zaman yayınlanmaktadır. Hatta bununla alakalı bir link de vardır. Buna ek olarak betlima hızlı giriş için Google arama motorunu da tercih edebilirsiniz.

Adres satırına yazılan alan adı, sizi otomatik bir şekilde siteye götürecektir. Bu şekilde hızlı giriş işlemleri başarılı bir biçimde tamamlanır. Sitenin alt yapısı oldukça kalitelidir. Zaman kaybı yaşanmaz. Ayrıca ofisin sadece alan adı değişmiştir. Bundan dolayı eski tasarım, menü dizaynı, hesap bilgileri aynen muhafaza edilmiştir.

Betlima Mobil Giriş Adresi

Mobil giriş adresi bilindiği vakit, yeni alan adı üzerinden hemen sitede online olabilirsiniz. Firmanın alt yapısı, her türlü cihaz için uygundur. İşletim sistemi ne olursa olsun giriş yapılabilir. Güncel alan adını bilen üyeler hem android marka cep telefonlarını hem de IOS sistemli cihazları tercih edebilirler. Buna tabletler de dahildir.

Betlima içinde online olabilmek için cep telefonunun adres satırı kullanılmalıdır. Buraya son alan adı dikkatli bir şekilde girilmelidir. Hemen akabinde giriş işlemleri tamamlanabilir. Mobil adresi bilmek çok önemlidir. Sitedeki hesabınıza ancak bu yöntem ile erişim sağlayabilirsiniz. Şirketin resmi sayfasında bir değişiklik yoktur. Tüm bölümler korunmuştur. Tasarım aynıdır. Hem normal hem de mobil şekilde online olan kişiler, istedikleri her menüye erişim sağlayabilirler.

Benzer Firmalar