Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

%50 Hoşgeldin Bonusu

Site Puanı

 

Betinde Güncel Giriş Adresi

Betinde güncel giriş adresi ile hemen online olmak ve firmanın sunmuş olduğu değişik oyunlardan faydalanmak mümkün. Bet firmasının resmi sitende çok sayıda oyun var. Para kazanmak ve güzel vakit geçirmek için bu menüleri tercih edebilirsiniz. Şirketin lisansı ülkemizde kabul görmediği için erişim yasakları söz konusundur. Betinde yeni adresi, yasak sonrasında hemen öğrenebilirsiniz.

Betinde Açılmıyor

Türkiye’de erişim yasaklarının çok sık yaşandığını görmekteyiz. Betinde firmasının yabancı olması, bazı engellemelerin uygulanmasına neden olmaktadır. Şirketin resmi sayfası açılmıyor gibi bir sorun söz konusudur. Çünkü bir yasak koyulmuştur. Bu yasağı koyan kurum ise BTK adı ile bilinmektedir. Bu yüzden artık eski alan isminin online olmak için kullanılamayacağını görmekteyiz.

Betinde Neden Adres Değiştirdi?

Adres değişiklerinin nedenleri her zaman aynıdır. Bunu şu şekilde özetleyebiliriz;

  • Betinde yabancı bir şirkettir. Avrupa’dan lisans sahibi olmuştur. Fakat bu lisans hiç bir şekilde kabul edilmemektedir. Türkiye’den izin alması gerekmektedir.
  • Şirketin aynı zamanda vergi verme zorunluluğu söz konusudur.
  • Tüm bunlar, açık kriterlerdir.
  • Ofis mevcut kuralları yerine getirmemiştir. Bu nedenler erişim yasağı ile sitesi kapatılmıştır.

İşletme, böyle anlarda hemen yeni adresini devreye sokmaktadır. Site hali hazırda açıktır ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Sadece alan adı engellenmiştir. Yeni adreste ise bu tip bir sıkıntı söz konusu değildir. Güncel adresi öğrenmek adına firmadan gelecek olan bilgilendirici elektronik postalara bakılabilir. Bunun yanı sıra arama motorları ile de sonuç almak mümkündür. Analiz sayfaları da size yardımcı olacaktır.

Betinde Mobil Giriş Adresi

Mobil adresi erişimi son derece kolaydır. Bunun için firmanın normal adresini kullanmak ve cep telefonu üzerinden alan adını yazarak giriş yapmak gerekmektedir. Betinde resmi sitesi her çeşit alt yapı ve sistem ile uyumlu bir biçimde çalışmaktadır. Örneğin IOS yazılıma sahip cep telefonları ile online olabilirsiniz. Firmanın sayfası hiç bir sorun çıkarmaz. Buna ek olarak androide de uygun olduğunu görmekteyiz. Tüm bunlar, müşteriler için bir avantajdır.

Betinde Kapandı mı?

Betinde giriş adresi değiştiği için birçok kişi firmanın kapandığı düşünmektedir. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü işletme, tüm hizmetlerine kalmış olduğu yerden devam etmektedir. Bundan dolayı üyelerin, yeni alan adını bilmesi şarttır. Ofis yeni adresi edinmek adına şunları yapabilirsiniz;

  • Betinde şirketinin resmi olarak yayın gerçekleştiren sosyal medya hesapları vardır. Bunları takip eden kişiler, mobil giriş adresi dahil olmak üzere son alan adını kısa süre içinde öğrenebilirler.
  • Google üzerinden de bilgi sahibi olmak çok zor değildir. Arama yerine betinde yazıldığı vakit, güncel adres hemen karşınıza gelecektir. Bunu kullanarak online olabilirsiniz.

Tüm bunlar sayesinde eskiden olduğu gibi yine siteye girebilirsiniz. Yeni alan adresi üzerinden spor, casino, bonus, canlı destek bölümlerine erişim mevcuttur.

Benzer Firmalar